Portal_background_image

روابط عمومي فرمانداري شهرستان كميجان: جلسه شوراي آموزش وپرورش شهرستان كميجان تشكيل شد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست امینی سرپرست فرمانداری و با حضور سایر اعضا در محل سالن جلسات آموزش پرورش شهرستان تشکیل شد.

دستور کار جلسه :

ارائه گزارش کتبی از برنامه های آموزش و پرورش در مهر ماه،ارائه راهکارهای توسعه و ترویج فرهنگ نماز در مدارس و...برگزار گردید.در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مقدسی پور امام جمعه کمیجان ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی با بیان حدیثی از امام صادق (ع) زیارت کنندگان اربعین حسینی را از اهالی بهشت یاد کرد و در ادامه به منظور توسعه و ترویج نماز جماعت در مدارس راهکارهایی از قبیل آراستن نمازخانه ها با فرش های سجاده ای  و عطر و نور کافی و ..توصیه نمود.وی افزود حضور معلمان در نماز جماعت به خودی خود باعث تشویق و تبلیغ نماز در بین دانش آموزان میشود.

سپس موسوی مدیر آموزش وپرورش شهرستان و دبیر شورا ضمن خیرمقدم به حاضرین و تسلیت ماه صفر و اربعین حسینی،درسخنانی برنامه های قابل اجرا آموزش وپرورش در آبان ماه از قبیل راهپیمایی13آبان برگزاری جشن تکلیف و انتخابات شورای  دانش آموزی و... را شرح داد.وی همچنین گزارشی از فعالیت های آموزش وپرورش در مهر ماه از قبیل توزیع کمک های خیرین به دانش آموزان بی بضاعت به تعداد 550بسته،توزیع تجهیزات نوسازی به مدارس،توزیع بسته های ورزشی مهر برای تمامی مدارس شهرستان و ... ارائه و از همکاری ادارات شهرستان در برگزاری مراسمات تقدیر وتشکر کرد.

کلوانی معاون پشتیبانی ضمن ارائه نکاتی در مورد چالش های آموزش و پرورش  به منظور تعمیر و تجهیز مدارس به وسایل گرمایشی به روز آمار کلی از مدارسی که به وسایل گرمایشی پکیج،بخاری گازی و هیتر برقی مجهز هستند خبر داد و از همکاری فرمانداری کمیجان و ادارات شهرستان در تحقق این مهم تشکر کرد.همچنین احمدلو کارشناس قران در حوزه نماز و اقامه نماز جماعت مدارس،طرح تعمیق و تقویت فرهنگ نماز و طرح امین مدارس مطالبی را بیان نمود.

در ادامه امینی سرپرست  فرمانداری شهرستان ضمن تشکر از اجرای مطلوب برنامه های مهرماه آموزش وپرورش،خواستار همکاری بیش ازپیش تمامی ادارات ذیربط و انجمن اولیا در تحقق مصوبات شورای آموزش وپرورش شد.وی همچنین در پایان به جمع بندی مصوبات جلسه پرداخت.

در پایان هریک از اعضا در خصوص دستور کارهای جلسه نقطه نظرهای خود را ارائه نمودند که تصمیمات لازم اتخاذ گردید.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری کمیجان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها