Portal_background_image
مطالب ویژه

روابط عمومي فرمانداري شهرستان كميجان: جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان كميجان برگزارگرديد ←روابط عمومي فرمانداري شهرستان كميجان: سخنراني دكتر اسلامي وزير راه و شهرسازي روز پنج شنبه 97/12/2 در ديدار مردمي ، مردم ولايتمدار شهرستان كميجان ←روابط عمومي فرمانداري شهرستان كميجان: سخنراني فائض پور فرماندار شهرستان كميجان درمراسم ديدار مردمي با وزير راه و شهرسازي در روز پنج شنبه 97/12/2 در حضور مردم انقلابي و ولايتمدار مردم شهر كميجان در مسجد صالحب الزمان (عج) ←روابط عمومي فرمانداري شهرستان كميجان: حضور پرشور و خير بركت دكتراسلامي وزير راه و شهرسازي در ديدار مردمي ، مردم شريف انقلابي ولايتمدار شهر كميجان در روز پنج شنبه 97/12/2 در مسجد صاحب الزمان (عج) ←روابط عمومي فرمانداري شهرستان كميجان: مراسم استقبال مردم شريف انقلابي و ولايتمدار شهر كميجان از دكتراسلامي وزير راه و شهرسازي در روز پنج شنبه 97/12/2 ←روابط عمومي فرمانداري شهرستان كميجان: مراسم استقبال مردم ولايتمدار روستاي فامرين از وزير راه و شهرسازي

روابط عمومي فرمانداري شهرستان كميجان: مدير جهاد كشاورزي شهرستان كميجان به اتفاق همكاران با فرماندار ديدار كردند

حاجیلو مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کمیجان به اتفاق همکاران با فرماندار شهرستان در محل دفتر ایشان دیدار و گفتگو نمودند

در ابتدای این دیدار حاجیلو مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، گزارش مفصلی از اهم فعالیت های سال گذشته این مدیریت و سایر ادارات وابسته به جهاد کشاورزی ارائه نمود.

ایشان  پس از ارائه گزارش کار  اظهار داشتند: خدماتی که دولت تدبیر و امید در حوزه کشاورزی از جمله در بحث تخصیص اعتبارات اجرای طرح های نوین آبیاری و لوله گذاری چاه های کشاورزی و غیره انجام داده است، در سطح شهرستان ما حائز اهمیت و مشهود است و خدماتی که جهاد کشاورزی در این چند سال در بحث اجرای آبیاری تحث فشار و احداث کانال های آبیاری در شهرستان انجام داده است.

فائض پور فرماندار کمیجان : جهاد کشاورزی می تواند از ظرفیت های تولیدی گیاهی و دامی شهرستان برای تولید و اشتغال بیشترین بهره برداری را داشته باشد.

فرماندار کمیجان در ادامه تصریح کرد: شهرستان کمیجان یک شهرستان صنعتی نیست. بلکه یک شهرستان کشاورزی و دامپروری است که محور اصلی معیشت و اقتصاد اکثریت مردم آن بر همین امر است و به دلیل عدم برخی زیرساخت های لازم نمی شود به این شهرستان بعنوان یک شهرستان صنعتی نگاه کرد. لذا با توجه به اینکه اعتبارات دولت هم در سال جاری نسبت به گذشته بهتر شده است؛ امیدواریم که مسئولین حوزه جهاد کشاورزی بتوانند خدمات بیشتر و بهتری به کشاورزان و روستائیان عزیز ارائه نمایند. زیرا ما یک شهرستانی هستیم که جمعیت روستایی ما بیشتر است و باید ما به تولیدات کشاورزی و باغی و همچنین محصولات دامی توجه و عنایت ویژه ای داشته باشیم.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری کمیجان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها