Portal_background_image

روابط عمومي فرمانداري شهرستان كميجان: مدير جهاد كشاورزي شهرستان كميجان به اتفاق همكاران با فرماندار ديدار كردند

حاجیلو مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کمیجان به اتفاق همکاران با فرماندار شهرستان در محل دفتر ایشان دیدار و گفتگو نمودند

در ابتدای این دیدار حاجیلو مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، گزارش مفصلی از اهم فعالیت های سال گذشته این مدیریت و سایر ادارات وابسته به جهاد کشاورزی ارائه نمود.

ایشان  پس از ارائه گزارش کار  اظهار داشتند: خدماتی که دولت تدبیر و امید در حوزه کشاورزی از جمله در بحث تخصیص اعتبارات اجرای طرح های نوین آبیاری و لوله گذاری چاه های کشاورزی و غیره انجام داده است، در سطح شهرستان ما حائز اهمیت و مشهود است و خدماتی که جهاد کشاورزی در این چند سال در بحث اجرای آبیاری تحث فشار و احداث کانال های آبیاری در شهرستان انجام داده است.

فائض پور فرماندار کمیجان : جهاد کشاورزی می تواند از ظرفیت های تولیدی گیاهی و دامی شهرستان برای تولید و اشتغال بیشترین بهره برداری را داشته باشد.

فرماندار کمیجان در ادامه تصریح کرد: شهرستان کمیجان یک شهرستان صنعتی نیست. بلکه یک شهرستان کشاورزی و دامپروری است که محور اصلی معیشت و اقتصاد اکثریت مردم آن بر همین امر است و به دلیل عدم برخی زیرساخت های لازم نمی شود به این شهرستان بعنوان یک شهرستان صنعتی نگاه کرد. لذا با توجه به اینکه اعتبارات دولت هم در سال جاری نسبت به گذشته بهتر شده است؛ امیدواریم که مسئولین حوزه جهاد کشاورزی بتوانند خدمات بیشتر و بهتری به کشاورزان و روستائیان عزیز ارائه نمایند. زیرا ما یک شهرستانی هستیم که جمعیت روستایی ما بیشتر است و باید ما به تولیدات کشاورزی و باغی و همچنین محصولات دامی توجه و عنایت ویژه ای داشته باشیم.


دسته بندی

مسئول روابط عمومی فرمانداری کمیجان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها